דבר היו˝ר

 
 
עם פרוס עונת החגים, לאלה שכאן ולאלה שעוד קרבים לבוא, אנו מבקשים לחוג חג נוסף משלנו; אנו שמחים להודיע על העלאת אתר חדש זה לאוויר העולם. האתר עולה במסגרת מימוש היעד שההתאגדות לחינוך מבוגרים הציבה לעצמה, בצוותא עם שותפים רבים, והוא קידום תהליך ה"למידה לאורך החיים", ומימושו בתוך החברה הישראלית.
הרבה עמלנו על העלאת האתר ואיננו חושבים שהוא גמור ומושלם. נשמח לקבל הערות, הארות, תגובות, תיקונים (גם ברכות יבואו בחשבון). אנו שואפים לכך שהאתר יהא בית למשתתפים בו, על רצונותיהם, התעניינויותיהם וחלומותיהם.
האתר כרגע כולל מילים אחדות עלינו בהתאגדות, מי אנחנו ומה אנחנו שואפים להשיג. יש בו מסגרות תורתיות, מודות למידה ומאמרים מקצועיים שנכתבו בנושא למידת מבוגרים בארץ ובעולם. אנו מזמינים כל מי שיש לו רצון לתרום הגיגים בתחום זה לפנות ולכתוב אלינו.
אנו מבקשים להעמיד את האתר כך שיהווה לוח תקשורת ומידע ללמידת מבוגרים ברחבי הארץ. התחלנו במבצע רחב-היקף של העלאה באתר של כל הגורמים, הארגונים והמוסדות המלמדים מבוגרים בישראל ופירוט תכניותיהם. כאן עיקר המקום לעזרתכם; נשתדל לפרסם כל פנייה עם פרטים מגוונים ככל שיהיו על פעילותכם, כשירות של ההתאגדות למוסדות המפעילים למידת מבוגרים. כל הגורמים והאנשים השותפים ללמידת מבוגרים, המתעניינים ויש להם מה לומר בתחום, מוזמנים אף הם לכתוב אלינו ואנו נשתדל לפרסם הכול, כדי לשרת את העוסקים בנושא ואת כלל המתעניינים בו בארץ.
לבסוף יופיעו באתר פעילויות הנעשות בתחום על ידי ההתאגדות עצמה, במסגרת החזון אותו אנו מבקשים להוביל בשנים הקרובות במדינת ישראל – "ישראל חברה לומדת".
ברוכים הבאים לאתר ושיהיה באמת חג שמח.
אשר לוי
יו"ר